Zobrazit košík "Cabernet Moravia, 2018, suché" was successfully added to your cart.

Přihlášení

Víno

Rodinné vinařství Víno Lípa Mikulov od roku 2000 vyrábí širokou paletu lahvových vín té nejvyšší kvality. Kvalitu a výbornou chuť našim vínům dodává poctivá práce, moderní technologie a výběrové hrozny ze sluncem zalitých vinic Mikulovlovska.

V nabídce lahvových vín vinařství Lípa naleznete zemská, jakostní i přívlastková odrůdová vína. U všech produkovaných vín klademe silný důraz na charakter moravské výjimečnosti. Naše vína jsou k dostání u vybraných dodavatelů a vinotékách. Pokud dáváte přednost pohodlné objednávce přímo z domova, lze využít možnost nákupu online v e-shopu víno Lípa.

Pro vinařství Lípa jsou kromě výjimečné chuti a typické vůně charakteristické láhve  lemující celou přední etiketu velké bílé nebo černé L. Hrdlo láhve pak uzavírají záklopky v černobílém šachovnicovém stylu.

                             IMG_8248 IMG_8250

IMG_8244

Degoržování sektů 2016

Díky stále se zvyšující poptávce po našich vínech, každým rokem můžeme zvýšit produkci, která se stále rozrůstá. Současně se nám povedlo v posledních letech získat řadu ocenění a uznání. Výběr těch, ze kterých máme tu největší radost si můžete prohlédnout na ocenění vinařství Lípa.

Vyberte si ze široké nabídky vín v eshopu

Možnost objednávky vína

 

Oblíbené produkty