Ubytování

V oblasti možnosti ubytování nabízíme možnost využít služeb apartmánu Lípa v Mikulově, nebo nově zrekonstruovaného penzionu Pastuška v nedalekém Brodu nad Dyjí.

Apartmány Lípa

Apartmány Lípa se nachází v klidné části města Mikulov, 40km od Brna na hranici České republiky a Rakouska. Dva samostatné apartmány jsou situovány ve vilce se zahradou nedaleko historického centra. V rámci objekt je plně vybaven (TV, SAT, WIFI), dále je možné využít terasu, bezproblémové parkování, či venkovní posezení s krbem. Nedaleko přes kopec se nachází Novomlýnské nádrže Mušov – rozlehlé vodní dílo ideální pro letní koupání. Samotné město Mikulov je vyhlášeno městskou památkovou rezervací, které vévodí zámek, vypínající se na skále západně od náměstí. Věříme, že se Vám apartmán bude líbit.

Více informací o apartmánech a možnost rezervace naleznete na www.apartmanlipa.cz

Pastuška

Nově zrekonstruovaný pension Pastuška v jihomoravské vesničce Brod nad Dyjí , stojící na vyhledávané cyklistické stezce Brno – Vídeň a je ideálním místem pro prožití kouzelné dovolené mezi vinnými sklepy a vinicemi. Z Pastušky možné vyrazit si pěšky nebo na kole k nedalekým pálavským jezerům, Aquaparku Moravia, na Pálavu, nebo si udělat výlet do nedalekého Mikulova a Lednicko-Valtického areálu. V penzionu Pastuška jsou pro vás připraveny 4 pokoje. Každý je laděn do jiné barvy nábytku. Všechny jsou však vybaveny zrenovovaným historickým nábytkem, který dodává místu nádech francouzského Provance. Tři pokoje jsou třílůžkové se společnou kuchynkou, čtvrtý je pětilůžkový apartmán s vlastní kuchynkou a velkou terasou. Ke každému pokoji je možné si přiobjednat přistýlku. Televize a wifi je samozdřejmostí.

Více informací a možnost rezervace naleznete přímo na webu pensionu Pastuška na adrese www.pastuska.cz