Pastuška

Nově zrekonstruovaný pension Pastuška v jihomoravské vesničce Brod nad Dyjí , stojící na vyhledávané cyklistické stezce Brno – Vídeň a je ideálním místem pro prožití kouzelné dovolené mezi vinnými sklepy a vinicemi. Z Pastušky možné vyrazit si pěšky nebo na kole k nedalekým pálavským jezerům, Aquaparku Moravia, na Pálavu, nebo si udělat výlet do nedalekého Mikulova a Lednicko-Valtického areálu.

Netradiční a citlivé pojetí rekonstrukce, hlavně pak rákosová střecha dělá z PASTUŠKY místo, které si zapamatujete. Velký dvůr s venkovním posezením, restaurací a dětským koutkem, kde se v parném létě můžete osvěžit v dubovém brouzdališti, večer si opéct špekáčky u ohniště, nebo si něco dobrého ugrilovat, vybízí k celodennímu posezení s rodinou i přáteli.

penzionu Pastuška je pro vás připraveno 9 pokojů. Každý je laděn do jiné barvy nábytku. Všechny jsou však vybaveny zrenovovaným historickým nábytkem, který dodává místu nádech francouzského Provance. 6 pokojů je třílůžkových a dva dvoulůžkové se společnou kuchyňkou, jeden pětilůžkový apartmán má vlastní kuchyňku a velkou terasou. Ke každému pokoji je možné si přiobjednat přistýlku. Televize a wifi je samozdřejmostí.

Více informací a možnost rezervace naleznete přímo na webu pensionu Pastuška na adrese www.pastuska.cz